Корзина
509 отзывов
Водосчетчик Apator WM-4,0 NKP Ду 20 для колодцев!Купить со скидкой

Сейчас компания не может быстро обрабатывать заказы и сообщения, поскольку по ее графику работы сегодня выходной. Ваша заявка будет обработана в ближайший рабочий день.

УкраинаХарьковская областьХарьковул. Мало-Панасовская, 2
+38 050 788-38-86
+380973190929
+380577120391
+380949769910
ЭЛЕКТРО, ВОДОСЧЕТЧИКИ el-misto@ukr.net, info@elmisto.com.ua (093) 811-53-94
Корзина
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.

Лічильник води SENSUS iPERL - нові перспективи і можливості в обліку водоспоживання в Україні.

Лічильник води SENSUS  iPERL - нові перспективи і можливості в обліку водоспоживання в Україні.

Сверхточные водосчетчики Сенсус в Украине

лічильник iPERLСвітові запаси чистої питної води з кожним роком не ухильно зменшуються, а її вартість збільшується. Дбайливе використання води є першочерговою умовою для подальшого існування людства. У зв’язку з цим гостро постає питання повного і точного обліку споживання води, контролю витоків та інтелектуального управління водопровідними мережами.

На жаль, ситуація, що склалася з обліком водоспоживання в Україні, виглядає досить гнітюче, тому, що втрати від недообліку складають більше 40%, про цеми писали у своїх попередніх статтях, спираючись на наші дослідження, статистичні дані та результати впроваджених проектів. Найбільш ефективни міперевіреним на практиці методом боротьби з необліченими витратами є застосування лічильників води в метрологічному класі точності «С». З 2004 року, в Європі введено стандарт MID (директива Європарламенту і ради Євросоюзу № 2004/22/ЄС), де точність вимірювання лічильника визначається не класом «А», «В», і «С» (згідно ДСТУ 3580-97), а відношенням номінальної витрати до мінімального Q3/Q1 = R. Вимоги даного стандарту в Україні викладені у «Технічному регламенті щодо суттєвіх  вимог до засобів вимірювальної техніки», який діє паралельно з ДСТУ 3580-97, а з 2018 р. Передбачено його введення вповному обсязі. Згідно з цим документом, найбільш наближена відпо- відність значення R класу точності виглядає наступним чином: R40 – клас «А», R80 – клас «В» і R160 – клас «С». Стандарти MID і Технічний регламент не тільки висувають  дуже високі вимоги до лічильників води, але й несуть нові виклики і можливості в приладобудуванні. Сьогодні ми готові запропонувати новий прилад iPERL, розроблений групою SENSUS, який дає можливість не тільки здійснювати надточний облік води (R800!!! для всіх DN), збирати і обробляти інформацію, а й здійснювати управління мережами водопостачання. Метрологічні характеристики лічильника води iPERL DN15 наведені на графіку.

 Метрологічні характеристики iPERL DN15 наведені на графіку.

 Як бачимо з графіка, похибка вимірювання iPERL не перевищує ± 2% в діапазоні від стартової витрати Qst (менше 1л/год) до мінімальної витрати Q1 (3л/год) і менше ± 1% в діапазоні вимірювання від Q1 до максимальної витрати Q4. Для порівняння, у всіх лічильників води, що відповідають ДСТУ 3580-97 або Технічному регламенту, похибка вимірювання в діапазоні від порогу чутливості до мінімальної витрати не регламентується, від мінімальної до перехідної витрати становить ± 5% і від пере- хідної до максимальної витрати ± 2%. Таким чином iPERL впроваджує нові метрологічні стандартив галузі вимірювання води.

  

Принцип дії  iPERL базується на вимірюванні іонів води (магнітно-індуктивний). Точність вимірювання є стабільною і не змінюється з часом, не залежить від складу води і її жорсткості, стану трубопроводу і тиску в мережі. Встановлення iPERL можливе в будь-якому положенні без погіршення його характе- ристик.  iPERL відповідає всім вимогам при роботі внайважчих умовах експлуатації. До них відносяться, наприклад, швидке відкриття ізакриття крана, що призводять до появи пульсуючих перехідних коливань в потоці, які важко виявити і врахувати, що є типовими умовами в квартирному обліку. Унікальні характеристики iPERL забезпечують простоту його застосування. Тепер не потрібно вибирати між продуктивністю (експлуатаційний режим) і умовами мережі (діаметр, тиск, неконтрольовані витоки і т. д.) Вбудований в iPERL архіватор даних дозволяє відстежувати історію водоспоживання, а радіомодуль передавати дані дистанційно. Живлення автономне, термін експлуатації батареї ― 15 років. Ступінь захисту IP 68 дозволяє працювати в затопленому стані, тобто експлуатувати прилад, як у приміщенні, так і на вулиці. При виробництві iPERL використовуються тільки тіматеріали, які мають можливість повної повторної переробки. Унікальні можливості лічильника води SENSUS iPERL забезпечують високий економічний ефект від його впровадження і швидку окупність, що підтверджено досвідом розвинених країн. Застосування iPERL відкриває нові перспективи і можливості для підприємств, які працюють у сфері водопостачання в Україні.

Другие статьи