Корзина
508 отзывов
Водосчетчик Apator WM-4,0 NKP Ду 20 для колодцев!Купить со скидкой
УкраинаХарьковская областьХарьковул. Мало-Панасовская, 2
+38 050 788-38-86
+380973190929
+380577120391
+380949769910
ЭЛЕКТРО, ВОДОСЧЕТЧИКИ el-misto@ukr.net, info@elmisto.com.ua (093) 811-53-94
Корзина
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.

Філія ДНВП «Об’єднання Комунар» завод «Комунарсчетмаш» .

Філія ДНВП «Об’єднання Комунар» завод «Комунарсчетмаш» .

лічильники електроенергії СО-ЭА10Д та СТ-ЭА12Д2На початку 90-х років ДНВП "Об’єднання Комунар", в числі інших пріоритетних напрямків, почало активно займатися розробкою і впровадженням електронних приладів обліку  електроенергії та води. З 1994 року розпочато випуск електронних лічильників електроенергії, а з 1999 року - лічильників води.

Виготовлення даної продукції вимагало іншого підходу до розробки і виробництва, ніж створення ракетно-космічної тематики.

У 2003 році виробництво приладів обліку води та електроенергії  було виділено в самостійний філії - завод «Комунарсчетмаш».

Продукція заводу «Комунарсчетмаш» завоювала заслужене визнання у споживачів. Номенклатура електролічильників дозволяє організувати комплексний облік електроенергії як у побутового так і у промислового споживача.

Основними підрозділами, що приймають участь у технологічному процесі виробництва лічильників електроенергії та води є цех №4  та цех № 10.

Цех № 4 виробляє корпусні деталі  до лічильників електроенергії та води з пластмас та латуні  методом лиття під тиском.

Цех №10 є основним складальним підрозділом  при виробництві лічильників.  Виконує монтажні, збиральні та калібровочні роботи  приладів обліку. Найбільша технологічна оснащеність цього цеху це повірочне обладнання привипуску з виробництва приладів обліку. До цього обладнання відноситься повірочне обладнання для  проведення випробувань на оцінку відповідності вимогам технічного регламенту лічильників електроенергії типу УРПС-1Ф  та УРПС -3Ф , а також КПС-3Ф-100, розробки НТ СКБ  «Полісвіт» та виготовлення ДНВП "Об’єднання Комунар".  Для лічильників води застосовується обладнання  УПС-15, УПВУ-15…40 ,  розробки та виготовлення  віддулу №86 ДНВП "Об’єднання Комунар".

Усі результати робіт, які виконуються на повірочному обладнанні, фіксуються у компьютері, данні з якого видалити не можливо і результати носять об’єктивний та неупереджений  характер.

электросчетчики Коммунар Харьков

Наші лічильники широко застосовуються багатьма енергопостачальними компаніями України та Молдови : ПАТ «ДТЕК Донецькобленерго», ПАТ «ДТЕК Дніпрообленерго», ПАТ «Київенерго», АК «Харківобленерго», ПАТ «Прикарпаттяобленерго», ПАТ «Черкасиобленерго», Пат «Запоріжжяобленерго, ПАТ «Полтаваобленерго», ПрАт «ЕК Херсонобленерго», ПрАТ «ЕК Чернівціобленерго», RED NORD-VEST.

Електролічильники відрізняє:

- високий клас точності;

- широкий температурний діапазон;

- висока чутливість;

- широкий міжповірочний інтервал;

- максимальний захист від втручання з метою розкрадання електроенергії;

- висока якість, якa бере свій початок з технологій при випуску приладів ракетно-космічної продукції.

І це не просто слова, а реальні факти. Наприклад, ще у 2013 році при проведенні у лабораторії ПАТ «Київенерго» порівняльних випробувань лічильників електроенергії 4 компаній-виробників, що приймали участь у конкурсних торгах, лічильники заводу «Комунарсчетмаш» були признані найкращими. При чому такі випробування були проведені вперше, в присутності представників компаній-виробників та носили об’єктивний, неупередженний характер. Що було підтверджено не тільки протоколами випробувань, а і відео матеріалами. В подальшому більшість компаній-виробників та і енергокомпаній, посилаючись на юридичну казуїстику, відмовлялась проводити прозорі порівняльні випробування лічильників електроенергії при проведенні конкурсних торгів. 

У наступний час найбільші закупки лічильників електроенергії відбуваються на конкурсних торгах у системі PROZORRO, що в деякій мірі дозволяє об’єктивно давати оцінку конкурсних торгів.   

Незважаючи на те, що кожна енергокомпанія на конкурсні торги виставляє свої розширені технічні вимоги до лічильників електроенергіїї, лічильники заводу «Комунарсчетмаш» максимально відповідають усім вимогам енергокомпаній. В першу чергу це  лічильники електроенергії СО-ЭА10ДСТ-ЭА12ДТ та СТ-ЭА12Д2.

лічильники електроенергії СО-ЭА10Д та СТ-ЭА12Д

 

Другие новости