
Водолічильник Metron WPC smart+ Ду200 L350 R50 на холодну воду турбінний IP68
- В наявності
- Оптом і в роздріб
20 097 ₴
Показати оптові ціни- +380 (93) 811-53-94роздріб
- +380 (98) 507-08-00роздріб
- +380 (93) 507-08-00опт
- +380 (66) 640-50-32опт, только Viber
Лічильники для холодної води МЕТРОН Metron WPC smart+ 200 R50 T50 DN 200 кл. точності "В" (R50), номінальна витрата Qn 400 м3/год призначені для вимірювання об'єму питної, згідно з ДСТУ EN ISO 4064-1:2018, води або технічної води в системах водопостачання, яка протікає трубопроводом. Лічильники можуть використовуватися для обліку (у тому числі комерційної) витрати води відповідно до чинних правил обліку, постачання та споживання води на об'єктах комунального господарства.
Водолічильник внесено до Державного реєстру України
Лічильники води Metron WPC можуть успішно використовуватися як під час первинного встановлення, так і під час заміни. Для номінальної витрати (Qn) від 1,5 до 15,0 м3/год є варіанти оптимальних за ціною лічильників, які зі своєю установлювальною довжиною від 110 до 350 мм за з'єднувальної трубної різі (G) від 3/4" до 2 1/2" (дюйма) задовольняють майже всім монтажним ситуаціям.
Переваги та відмінні риси витратиоміра на холодну воду Metron WPC smart+ 200 R50 T50 Ду200:
- турбінний лічильник із шестирозрядним роликовим рахунковим механізмом і трьома круговими шкалами;
- встановлення лічильника відбувається на горизонтальних ділянках трубопроводу;
- корпуси лічильників виготовлені з чавуну та мають фланці згідно з ДСТУ ISO 7005-2 для приєднання до трубопроводу;
- герметичний механізм лічильника з передаванням обертання від турбіни за допомогою магнітної муфти (сухохід);
- лічильник захищений від зовнішнього магнітного впливу.
Технічні характеристики водоміра Метрон WPC smart+ R50 T50 Ду200:
- Dn або Ду (діаметр умовного проходу): 200 мм
- Температура води: від +5 °C до +50 °C
- Номінальний тиск: 16 барів
- Монтажна довжина: 350 мм
- Номінальна витрата: 200 м3/год
- Монтаж: горизонтальний
- Країна-виробник: Україна
- Торгова марка: Metron
- Гарантія: 12 місяців
Купити лічильники холодної води Метрон WPC smart+ R50 T50 Ду200 в Україні: Полтава, Львів, Харків, Київ, Одеса, Дніпро, Запоріжжя – інтернет-магазин «ЕлМісто»
Габарити водолічильника Метрон WPC smart+ Ду200:

Технічні характеристики всієї лінійки водомірів Метрон WPC smart+ :
|
Параметри |
Одиниця вимірювання |
50 |
65 |
80 |
100 |
150 |
200 |
|
Номінальний діаметр лічильника, DN |
мм |
50 |
65 |
80 |
100 |
150 |
200 |
|
Максимальна витрата, Qmax |
м3/год |
30 |
50 |
80 |
120 |
300 |
500 |
|
Номінальна витрата, Qn |
м3/год |
25 |
40 |
63 |
100 |
250 |
400 |
|
Перехідна витрата, Qt |
м3/год |
3 |
5 |
8 |
12 |
30 |
50 |
|
Мінімальна витрата, Qmin |
м3/год |
0,45 |
0,75 |
1,20 |
1,80 |
4,50 |
7,50 |
|
Поріг чутливості, не менш ніж |
м3/год |
0,1 |
0,15 |
0,25 |
0,4 |
1,0 |
1,5 |
|
Температура вимірюваної води |
°С |
+5.. +30 (WPK-UA), +30.. +90 (WPW-UA) |
|||||
|
Максимальний робочий тиск |
МПа (bar) |
1,6 (16) |
|||||
|
Втрата тиску, не більш ніж |
МПа |
0,1 |
|||||
|
Діапазон відлікового механізму |
м3 |
999999,999 |
9999999,99 |
||||
|
Ціна одиниці найменшої поділки |
м3 |
0,001 |
0,01 |
||||
|
Маса лічильника |
кг |
12 |
14 |
16 |
19 |
40 |
52 |
|
Довжина лічильника, L |
мм |
200 |
200 |
225 |
250 |
300 |
350 |
|
Висота лічильника, H |
мм |
232 |
242 |
252 |
262 |
325 |
355 |
|
Висота лічильника, H1 |
мм |
303 |
313 |
328 |
333 |
418 |
426 |
|
Діаметр фланця, D |
мм |
165 |
185 |
200 |
220 |
285 |
340 |
|
Діаметр розташування сполучних |
мм |
125 |
145 |
160 |
180 |
240 |
295 |
|
Кількість та наріз з’єднувальних болтів , nxM |
nxM |
4хМ16 |
8хМ16 |
8хМ20 |
12хМ20 |
||
Цей товар також шукають як лічильники на холодну воду Metron WPC smart+ Ду200, купить водомер холодної води Metron WPC, ціна лічильника для води Metron WPC в Харкові, вартість лічильників Метрон WPC smart+Ду200, лічильники Метрон WPC
Внимание! Всі товари, представлені в магазині ЕлМісто, сертифіковані в Україні, проходять технічну перевірку на працездатність і забезпечуються гарантійним і післягарантійним обслуговуванням згідно з чинною редакції Закону України «Про захист прав споживачів». З моменту купівлі в нас товару ми надаємо всебічну технічну, інформаційну та сервісну підтримку.
Доставка товару виробляється у всі міста України транспортними компаніями.
ЕлМісто - найвигідніший інтернет-магазин апаратури з обліку холодної та гарячої води за низькою ціною.
Замовляйте лічильники холодної Metron WPC і гарячою Metron WPH води за вигідною ціною в Харкові.
Доставка здійснюється в міста:
Бориспіль, Олександрія, Алчевськ, Охтирка, Біла Церква, Білгород-Дністровський, Бердичів, Боярка, Бровари, Василівка, Вінниця, Виноградів, Вишневе, Володимир-Волинський, Вознесенськ, Глобине, Глухів, Дніпро, Дніпрорудний, Дрогобиць, Договір, Житомир, Запоріжжя, Знам'янка, Золотоноша, Івано-Франківськ, Ізмаїл, Ізюм, Іллічівськ, Калуш, Кам'янець-Подільський, Кам'янка-Дніпровська, Карлівка, Каховка, Київ, Кропивницький, Ковель, Коломия, Комсомольськ, Конотоп, Коростень, Коростишів, Котовськ, Кролевець, Лозова, Лубни, Луцьк, Львів, Міна, Миргород, Могильов - Подільський, Мукачево, Надвірна, Ніжин, Миколаїв, Нікополь, Нова Каховка, Нововолинськ, Новоград-Волинський, Обухів, Одеса, Павлоград, Первомайськ, Полтава, Ровно, Пирятин Ромни, Славута, Сміла,, Сторожинець, Стрий, Суми, Тернопіль, Ужгород, Умань, Фастів, Харцизьк, Харків, Херсон, Хмельницький, Хуст, Червоноград, Черкаси, Чернігів, Чернівці, Южноукраїнськ..
Ви можете подивитися технічні характеристики лічильників холодної Метрон WPC 200/350 Ду 200 і гарячою Metron WPH Ду200 води перед оформленням замовлення. Також на сайті представлений опис і фото лічильників Metron WPC, WPH холодної і гарячої води.
Якщо Ви бажаєте купити лічильники Metron WPC холодної и Метрон WPH гарячою води або задати питання про товар, то Ви можете зателефонувати нам телефонами: (097) 319-09-29, (050) 788-388-6, написати на email: info@elmisto.com.ua

| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Metron |
| Країна виробник | Україна |
| Область застосування лічильника | Промисловий |
| Тип лічильника | Механічний |
| Вид водолічильника | Турбінний |
| Види комбінованого лічильника | Турбінний |
| Використання | Для холодної води |
| Кількість обслуговуваних трубопроводів | Одноканальний |
| Умовний прохід | 200 мм |
| Максимальна витрата, Qmax | 500 куб.м/год |
| Номінальна витрата, Qn | 400 куб.м/год |
| Перехідна витрата, Qi | 50 куб.м/год |
| Мінімальна витрата, Qmin | 7.5 куб.м/год |
| Поріг чутливості, не більше | 0.1 куб.м/год |
| Метрологічний клас | В |
| Похибка | ±0,1% |
| Спосіб монтажу | Горизонтальний |
| Тип приєднання | Фланцеве |
| Вага | 19 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткові характеристики | |
| Мінімальна температура вимірюваного середовища | 5 град. |
| Максимальна температура вимірюваного середовища | 50 град. |
| Робочий тиск | 16 бар |
| Міжповірочний інтервал | 4 років |
| Матеріал корпусу | Чавун |
| Колір | Синій |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | 5 град. |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 55 град. |
| Габаритні розміри | |
| Монтажна довжина | 350 мм |
- Ціна: 20 097 ₴










